Wpisy dla kategorii ‘Fotografia ślubna’

Nie ukrywam, że Ewę znam dłużej – jeszcze z pracy mojej. Norberta poznałem dopiero przed ślubem – super pozytywny człowiek. Wszystkiego najlepszego Młodzi! Fajnie, że mogłem zrobić dla Was zdjęcia i mogę zaprezentować materiał (w przeciwieństwie do „branży” prezentuję cały materiał, a nie wybrane foty :P) :)

Categories: Fotografia ślubna

Dorota i Paweł – ultra pozytywni ludzie z kosmosu, z super rodzinami. Ślub po prostu rewelacja, przy okazji jeszcze raz wszystkiego najlepszego :).

Categories: Fotografia ślubna

Bardzo dawno temu zaczynałem przygodę z fotografią. Wrzucam kilka losowych zdjęć ze ślubów, których miałem okazję fotografować. Fotografia ślubna to bardziej moja pasja (ależ lamerskia fraza :)) niż zawód, gdyż pracuję w banku robiąc zupełnie co innego. Jeśli jednak podoba Ci się to co robię i masz niedługo ślub – napisz, zobaczymy co da się zrobić.

Jeszcze mi wpadła do głowy taka myśl (a nowa jest raz na dziesięć jak się dowiedziałem kiedyś): czy wszyscy fotografowie ślubni pamiętają swoje wszystkie śluby i pary, które tam poznały? Najlepsi robią 30+ ślubów w roku, w pięć lat jak nic 150+ ślubów, a to 300 osób… ciekawe :)

Categories: Fotografia ślubna