Wpisy dla kategorii ‘Fotografia’

Nie ukrywam, że Ewę znam dłużej – jeszcze z pracy mojej. Norberta poznałem dopiero przed ślubem – super pozytywny człowiek. Wszystkiego najlepszego Młodzi! Fajnie, że mogłem zrobić dla Was zdjęcia i mogę zaprezentować materiał (w przeciwieństwie do „branży” prezentuję cały materiał, a nie wybrane foty :P) :)

Categories: Fotografia ślubna

Jako miłośnik kotów, a najbardziej mojego, wrzucam foty Satiego (nazwa od Saturna a nie od herbaty).

Maine Coon to bodajże największa rasa kotów domowych, nasz ma 11kg i tu anegdotka. Koty te psują ekrany komputerowe! Siedzę sobie kiedyś wieczorem przy kompie, coś pracuję i nagle mój monitor smuży. Myślę sobie WTF, walę monitor z lewej, z prawej – nie działa. W międzyczasie Sati wszedł do kuwety, czego nie zauważyłem. I nagle… doszedł do mnie ten smutny fakt. Bomba termojądrowa jaką tam zrobił (uwierzcie mi – duży kot tak potrafi) spowodowała, że najpierw załzawiły mi się oczy, a potem fala uderzeniowa podrażniła, a następnie zdewastowała zmysł węchu. Trzeba mieć na uwadze, że mimo miliona zalet, koty te mają też inne uroki :).

Categories: Fotografia

Moi dobrzy znajomi zapragnęli mieć sesję, no dobra Monika zrobiła prezent Mateuszowi z okazji bodajże rocznicy ślubu czy coś w ten deseń. Zabawa była kapitalna, choć w studio to ciężka praca. Kilka z tych prac zostało wywołanych w sporych odbitkach (sorry Monia za zbyt ostentacyjny retusz pleców :)).


Tryptyk „Angel” powyżej.

Categories: Fotografia

Chiny – Nie wiem co napisać, bo nie byłem :). Umieszczam więc zdjęcia zrobione przez Edytę.

Categories: Fotografia

Dorota i Paweł – ultra pozytywni ludzie z kosmosu, z super rodzinami. Ślub po prostu rewelacja, przy okazji jeszcze raz wszystkiego najlepszego :).

Categories: Fotografia ślubna

Turcja – wielka kraina. Byliśmy na objeździe 7+7. Turcja niesamowita, kapadocja, balony magia. Bardzo pracowici ludzie, bardzo dbający o gości. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Bez dzieci też jest super :). Wiesz co robić.

Generalnie być i zamiast polecieć balonem o poranku nad Kapadocją kupić sobie skórę z jagnięciny… nie kumam, jak Boga kocham.

Categories: Fotografia

Kuba – kraina pięknych i smutnych ludzi. Z jednej strony Fidel luzuje sporo mieszkańcom, z drugiej bieda trzeszczy i piszczy. Rozmawiałem z młodym chłopakiem, który mówił tak: „Co z tego, że mam piękną wyspę? co z tego, że mam pracę? W urzędzie już ósmy raz dostałem „possible imigrant” i nie mogę odwiedzić rodziny w Miami. Czuję się tu jak w więzieniu.” Pomijając fakt, że to są bardzo serdeczni ludzie, postawa tego chłopaka sporo jednak mówi o kraju, w którym mieszka. Zapraszam do obejrzenia materiału.

Jeśli ktoś się waha czy jechać, czy nie, to to są ostatnie chwile, żeby pojechać i zobaczyć Kubę ze starymi samochodami i starym klimatem. Chińczycy wybudowali już trzy fabryki autokarów i niedługo zaczną również produkować samochody – wszystko się wymiesza. Także niezdecydowanym polecam.

Categories: Fotografia

Kiedyś poszliśmy z Edytką do studia, żeby zrobić wysmakowane zdjęcia.

Categories: Fotografia

Egipt – Wiadomo. Ciepło. Gorąco. Upał i Jerozolima. Cudne miejsce.

Categories: Fotografia

Bardzo dawno temu zaczynałem przygodę z fotografią. Wrzucam kilka losowych zdjęć ze ślubów, których miałem okazję fotografować. Fotografia ślubna to bardziej moja pasja (ależ lamerskia fraza :)) niż zawód, gdyż pracuję w banku robiąc zupełnie co innego. Jeśli jednak podoba Ci się to co robię i masz niedługo ślub – napisz, zobaczymy co da się zrobić.

Jeszcze mi wpadła do głowy taka myśl (a nowa jest raz na dziesięć jak się dowiedziałem kiedyś): czy wszyscy fotografowie ślubni pamiętają swoje wszystkie śluby i pary, które tam poznały? Najlepsi robią 30+ ślubów w roku, w pięć lat jak nic 150+ ślubów, a to 300 osób… ciekawe :)

Categories: Fotografia ślubna